Receptura 1771 - multifunkční mazivo


bezpečnostní list: stáhnout


Multifunkční mikrodifuzní mazivo pro jemné mazání a ošetřování obráběcích nástrojů
Balení


spray 400 mlCena: 667.00 CZK

Bishop´s Original receptura 1771 a 1773 je unikátní multifunkční mazivo založené na bázi vzniku mikrodifuzní mazací vrstvy v povrchu kovů. Určeno pro jemné mazání kovových ploch a ošetřování obraběcích nástrojů.Použití :

Mazání zámků, motorů domácích spotřebičů, zamrzlých zámků, řetězů kol, šicích strojů a pod. Pro vysoké mazací vlastnosti a vysokou vzlínavost určen zejména k mazání veškerých druhů zbraní jako mikrojemné mazivo. V průmyslu ošetřování obráběcích nástrojů.


Složení a účinky:

Unikátní receptura vyrobena na bázi ropných uhlovodíků bez přítomnosti chloru, fluoru nebo síry. Vlivem teploty průběžně difunduje do povrchu kovů a tím výrazně snižuje tření mezi ošetřenými povrchy.  Při ošetřování zbraní nakapat mazivo do zámku zbraně, vlivem vysoké vzlínavosti mazivo pronikne do veškerých mazaných částí včetně hlavně. Při ošetřování obráběcích nástrojů nutno ošetřený nástroj nechat zaříznout do materiálu bez chlazení a nechat působit “tepelný šok”. Následně je možno spustit chlazení.


Návod k použití :

Postříkat ošetřovaná místa přípravkem a nechat několik minut působit tak, aby vlivem svých difuzních vlastností pronikl do všech ošetřovaných míst. V případě antikorozní ochrany ošetřené plochy neotírat. Při ošetřování řezných nástrojů nanést přípravek na řezné plochy nástroje, ten nechat zaříznout do materiálu bez chlazení (tepelný šok) a následně lze spustit chlazení.


Výhody:


   * snížení tření a opotřebení

   * výrazná ochrana proti extrémním tlakům

   * vysoká vodostálost

   * odstraňuje vlhkost

   * vysoká stálost v ůči slanému prostředí

   * vysoké antikorozivní vlastnosti
Základní fyzikálně chemické ukazatele

Vzhled        kapalina

Barva        světle jantarová

Vůně        typická pro ropný produkt

Bod vzplanutí        61,1 C

PH        nestanoveno

Specifická váha        0,85

Rozpustnost ve vodě        nerozpustná